پذیرش و ترخیص بیماران

قیمت : 300/000 ریال

 

در سال‌های اخیر جامعه پزشکی ایران، با چالش‌ها و پرسش‌های جدیدی روبرو شده است؛ که پاسخی روشن و مستدل برای آنها بر اساس مکتوبات اداری یا قوانین کشور یافت نمی‌گردد. همچنین به دست آوردن بسیاری از این مواد قانونی، آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های اجرایی برای کادر درمان که درگیر خدمت‌رسانی به بیماران می باشند؛ کاری دشوار و گاهی ناممکن می‌باشد.

در کتاب حاضر تلاش شده است که به بخشی از پرسش‌های پرتکرار دوستان و همکاران بالینی بر اساس مدارک و متون حقوقی، آیین نامه‌ها و دستورالعمل‌های اجرایی وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی، راهنمایی اساتید گرانقدر و همچنین تجارب شخصی خود در طی چهارده سال فعالیت در رشته تخصصی پزشکی قانونی پاسخ داده و گامی هرچند کوچک در جهت ارتقاء سطح دانش و بینش مورد نیاز همکاران بردارم.

با وجود این‌که در نگارش کتاب حاضر همه دانش و توان خود را به کار گرفته‌ام تا محتوایی بدون ایراد ارائه نمایم؛ اما با توجه به نبود مجموعه‌ای مشابه جهت وام گیری، ممکن است دست یابی به هدف نهایی محقق نگردیده باشد؛ بنابراین خواهشمندم هرگونه اشکال و ایراد احتمالی را به منظور اصلاح در چاپ‌های آتی به ایمیل اینجانب ارسال فرمایید.

 

 

 

نویسنده: دکترعلی محمد علی محمدی

سال و نوبت چاپ : اول / 1400

قیمت : 300000 ریال

برای سفارش این کتاب تماس حاصل نمایید