والیبال 611 

قیمت : 200/000 ریال

درکتاب والیبال 611 مخاطب اصلی بازیکنان رده نونهالان و نوجوانان و مربیان آنها می‌باشند، البته به والدین گرامی این بازیکنان نیز توصیه جدی می‌کنیم که این کتاب را مطالعه نمایند. در مورد مطالب تکنیکی و تاکتیکی والیبال کتاب‌های زیادی به چاپ رسیده است که بسیاری از آنها بسیار ارزشمند و گره‌گشای کار مربیان و بازیکنان هستند،
به همین دلیل ما در این کتاب سعی نمودیم تا با بهره جستن از منابع ارزشمند و معتبر و استفاده از داستان‌های مصور و مکالمات جذاب، به بسیار از مفاهیم کلیدی و کاربردی علمی مرتبط با والیبال اشاره کنیم.

در بخش اول این کتاب به ویژگی‌های یک بازیکن شایسته والیبال پرداخته‌ایم که می‌تواند برای بازیکنان، مربیان و والدین بسیار سودمند و روشنگرانه باشد. در این بخش به آخرین دستاوردها در زمینه پرورش بازیکنان اشاره شده است که بازیکنان همه رده‌های سنی با تلاش در دستیابی به این ویژگی‌ها می‌توانند پیشرفتی مداوم در والیبال و زندگی داشته باشند.

بخش دوم کتاب والیبال 611 شامل 12 فصل چهار صفحه‌ای می‌باشد که هر فصل به صورت داستانی علمی و مصور و البته طنز، به موارد جانبی بازی والیبال از جمله تغذیه، پیشگری از مصدومیت، درمان مصدومیت، آماده سازی تیم و ... می پردازد.

امیدواریم نکات فراوان قرار داده شده در متن و مکالمات داستانی این کتاب برای شما سودمند واقع گردد. ضمن اینکه پذیرای نظرات کارشناسانه همه صاحب نظران این عرصه در راستای بهبود مطالب این کتاب هستیم.

 

 

 

 

مولف: جواد مهرگان 

سال و نوبت چاپ : دوم / 1396

قیمت : 200000 ریال

برای سفارش این کتاب تماس حاصل نمایید